Na sajtu su trenutno 12 gost/a i 0 član/a.
mod_vvisit_counterOve nedelje7005
mod_vvisit_counterOvog meseca36864
FK Trebič - FK Omladinac B 4:1 Ĺ tampaj
trebic omladinac b

U 19. kolu Opštinske lige Sokobanja FK Trebič je pobedio FK Omladinac iz Blendije sa 4:1 u utakmici odigranoj u nedelju 15.05.2011.godine, na glavnom stadionu na Podini, sa početkom od 17:30 h

FK Trebič je utakmicu počeo u formaciji 4-5-1, a trener Milan Trivunac se odlučio za sledeće igrače:
Nikola Miletić - Predrag Bonić, Predrag Lepojević, Nemanja Veljković, Milan Milenković - Milan Miletić, Milan Kostadinović, Miljan Bogojević, Predrag Živanović, Marko Nikolić - Milan Trivunac.

U igru su još ulazili: Ivan Mladenović i Saša Jović

Utakmica je odigrana na glavnom stadionu na Podini, po lepom vremenu, idealnom za fudbal, pred oko 100-ak gledaoca. U derbiju kola, a možda i prvenstva postojao je samo jedan tim, FK Trebič,koji je sve prisutne iznenadio odličnom igrom.

Utakmica je počela veoma dobro za FK Trebič, od samog početka FK Trebič je napao protivnika i to je radio do kraja utakmice. Redjali su se napadi, stvarale šanse. Posle jedne šanse u 17. minutu u šesnaestercu gostiju najbolje se snašao Marko Nikolić i sjajnim udarcem ispod prečke doveo Trebič u vodjstvo 1:0. Samo dva minuta kasnije u 19. minutu Predrag Živanović je povisio na 2:0. Posle jednog faula gostiju došlo je do gužve u kojoj je jedan igrač gostiju udario rukom glavu Milana Kostadinovića, igrača FK Trebiča i zaradio opravdano isključenje. Nedugo zatim sudija je rešio da poravna brojno stanje na terenu i zbog prigovora isljučio Predraga Živanovića. Vrlo nemirno prvo poluvreme završeno je rezultatom 2:0 za FK Trebič.

Drugo poluvreme doneo je još bolju igru FK Trebiča. Redjaju se šanse,donekle smešne odluke sudije na štetu Trebiča, padaju žuti kartoni, još dva crvena, sudija na sve načine pokušava da dovede utakmicu pod svoju kontrolu ali džabe, lepo kaže naša izreka ''Ne može se biciklom na Rusiju'', FK Trebič u 60. minutu stiže do tada već nedostižnih 3:0, opet preko Marka Nikolića, jednog od najboljih igrača FK Trebiča na današnjoj utakmici. Ali sudija ne misli tako, pošto FK Omladinac do tada nije stvorio gotovo nijednu šansu, šta drugo ostaje nego PENAL. Izgleda da se samo čekalo da neko padne u šesnaestercu FK Trebiča i da sudija pokaže na belu tačku. Posle jedne gužve u šesnaestercu FK Trebiča u 77. minutu jedan igrač FK Omladinca je "srušen" i sudija je naravno pokazao na belu tačku. Siguran sa bele tačke bio je Ristić i tako smanjio prednost FK Trebiča na 3:1. Do kraja utakmice FK Trebič je stvorio još 2,3 stopostopne šanse i postigao jedan gol, posle očiglednog penala u 90. minutu koji je sudija morao da svira. Siguran sa bele tačke bio je Milan Miletić.Epilog 4 postignuta gola FK Trebiča, diskutabilno sudjenje, 7 žuta, 4 crvena kartona, jedna krivična prijava...U svakom slučaju možemo biti prezadovoljni igrom,trčanjem i zalaganjem igrača ali šteta što su male šanse da Trebič osvoji šampionski pehar u ovoj sezoni koji po prikazanoj igri i fondu igrača sigurno zaslužuje.

Izvor: fktrebic.info