Na sajtu su trenutno 1 gost/a i 0 clan/a.
mod_vvisit_counterOve nedelje61
mod_vvisit_counterOvog meseca19540
FK Trebiè - FK Omladinac B 4:1
trebic omladinac b

U 19. kolu Opštinske lige Sokobanja FK Trebiè je pobedio FK Omladinac iz Blendije sa 4:1 u utakmici odigranoj u nedelju 15.05.2011.godine, na glavnom stadionu na Podini, sa poèetkom od 17:30 h

FK Trebiè je utakmicu poèeo u formaciji 4-5-1, a trener Milan Trivunac se odluèio za sledeæe igraèe:
Nikola Miletiæ - Predrag Boniæ, Predrag Lepojeviæ, Nemanja Veljkoviæ, Milan Milenkoviæ - Milan Miletiæ, Milan Kostadinoviæ, Miljan Bogojeviæ, Predrag Živanoviæ, Marko Nikoliæ - Milan Trivunac.

U igru su još ulazili: Ivan Mladenoviæ i Saša Joviæ

Utakmica je odigrana na glavnom stadionu na Podini, po lepom vremenu, idealnom za fudbal, pred oko 100-ak gledaoca. U derbiju kola, a možda i prvenstva postojao je samo jedan tim, FK Trebiè,koji je sve prisutne iznenadio odliènom igrom.

Utakmica je poèela veoma dobro za FK Trebiè, od samog poèetka FK Trebiè je napao protivnika i to je radio do kraja utakmice. Redjali su se napadi, stvarale šanse. Posle jedne šanse u 17. minutu u šesnaestercu gostiju najbolje se snašao Marko Nikoliæ i sjajnim udarcem ispod preèke doveo Trebiè u vodjstvo 1:0. Samo dva minuta kasnije u 19. minutu Predrag Živanoviæ je povisio na 2:0. Posle jednog faula gostiju došlo je do gužve u kojoj je jedan igraè gostiju udario rukom glavu Milana Kostadinoviæa, igraèa FK Trebièa i zaradio opravdano iskljuèenje. Nedugo zatim sudija je rešio da poravna brojno stanje na terenu i zbog prigovora isljuèio Predraga Živanoviæa. Vrlo nemirno prvo poluvreme završeno je rezultatom 2:0 za FK Trebiè.

Drugo poluvreme doneo je još bolju igru FK Trebièa. Redjaju se šanse,donekle smešne odluke sudije na štetu Trebièa, padaju žuti kartoni, još dva crvena, sudija na sve naèine pokušava da dovede utakmicu pod svoju kontrolu ali džabe, lepo kaže naša izreka ''Ne može se biciklom na Rusiju'', FK Trebiè u 60. minutu stiže do tada veæ nedostižnih 3:0, opet preko Marka Nikoliæa, jednog od najboljih igraèa FK Trebièa na današnjoj utakmici. Ali sudija ne misli tako, pošto FK Omladinac do tada nije stvorio gotovo nijednu šansu, šta drugo ostaje nego PENAL. Izgleda da se samo èekalo da neko padne u šesnaestercu FK Trebièa i da sudija pokaže na belu taèku. Posle jedne gužve u šesnaestercu FK Trebièa u 77. minutu jedan igraè FK Omladinca je "srušen" i sudija je naravno pokazao na belu taèku. Siguran sa bele taèke bio je Ristiæ i tako smanjio prednost FK Trebièa na 3:1. Do kraja utakmice FK Trebiè je stvorio još 2,3 stopostopne šanse i postigao jedan gol, posle oèiglednog penala u 90. minutu koji je sudija morao da svira. Siguran sa bele taèke bio je Milan Miletiæ.Epilog 4 postignuta gola FK Trebièa, diskutabilno sudjenje, 7 žuta, 4 crvena kartona, jedna krivièna prijava...U svakom sluèaju možemo biti prezadovoljni igrom,trèanjem i zalaganjem igraèa ali šteta što su male šanse da Trebiè osvoji šampionski pehar u ovoj sezoni koji po prikazanoj igri i fondu igraèa sigurno zaslužuje.

Izvor: fktrebic.info